Content marketing

Szukasz czasem czegoś za pośrednictwem wyszukiwarki Google? Pytasz ją czasem o to, który model telefonu wybrać, jak pozbyć się jakiegoś nurtującego problemu lub gdzie dobrze zjeść?

Wszystko co się tam znajduje to treści, czyli content. W różnej formie – poradników, instrukcji, video… Im lepszej jakości, trafniej odpowiadające na Twoje zapytanie i… emocjonujące tym lepiej. Dla Ciebie jako Odbiorcy i jako Sprzedawcy.

Od lat zachęcam do inwestowania w tworzenie wartościowych treści, które wspierają i przedsiębiorców i ich odbiorców.  Pomagają bowiem lepiej docierać i produktywniej obsługiwać przybywających za odpowiednią treścią Klientów.

W celu wspierania innych w doborze strategii content marketingowych oraz w zakresie copywritingu, stworzyłam markę PROMOTIQ. 

Jak widzisz w logotypie jest wiewiórka 🙂 Dlaczego? Bo porównuję często content do orzeszków – smacznych, kuszących i potrzebnych naszym Odbiorcom.

Dlaczego jest turkusowa? A czy musi być pomarańczowa? Po pierwsze to wyjście poza schemat. Po drugie jestem wielbicielką idei turkusowych organizacji. Tworząc PROMOTIQ, zależy mi na tym, by angażować w proces tworzenia treści i rozwijania firmy także jej pracowników.

Nikt lepiej niż pracownik i właściciel oczywiście nie przedstawi misji i wizji firmy. O ile rzecz jasna zadbasz o to, by Twój zespół je znał. Nawet więcej – utożsamiał się z nimi i miał możliwości wykazywania się swoim potencjałem i kreatywnością podczas codziennych działań.

Uwierz mi, człowiek to najlepsza inwestycja! A ja z chęcią Was nauczę jak promować Wasze produkty i usługi. Atrakcyjnie, skutecznie i z radością!

Content Marketing w Promotiq