Współpraca

Dzięki kreatywności i wieloletniemu działaniu w biznesie, z radością szerzę ideę i korzyści płynące z przedsiębiorczości. Z chęcią dzielę się z innymi swoimi pomysłami na rozwój i promocję wartościowych produktów i usług. Cenię sobie kooperację i wymianę doświadczeń, przy każdego rodzaju współpracy.

Oferuję współpracę:

  • konsultacje online 1:1 – 60 minut – 247 zł 
  • przeprowadzenie i indywidualne omówienie Reiss Motivation Profile – 1230 zł (test + 90 minut)
  • w formie szkoleń online (zakres: Tworzenie treści komunikatów oraz grafik promujących działania firmy; strategie content marketingowe, dobór kanałów komunikacji do osobowości) – ustalenia indywidualne
  • w formie szkoleń dla pracowników – ustalenia indywidualne
  • w formie przygotowania strategii i pomysłów na rozwój działań w mediach społecznościowych – od 700 zł

Jako handlowiec pośredniczyłam w sprzedaży artykułów z różnych branż, począwszy od materiałów budowlanych, przez artykuły dziecięce, aż po dzieła sztuki. Wspierałam w tworzeniu strategii i przygotowywaniu ofert. To pozwoliło mi poznać wiele praw rządzących mechanizmem sprzedaży jak i procesem podejmowania decyzji zakupowych.

Uwielbiam poznawać nowych ludzi i obszary wiedzy, łącząc później poznane w nich wartości niczym układankę. Często się śmieję, że „łączę kropki”, umożliwiając połączenie sił różnych osób i form marketingu oraz wdrożenie rozwiązań, które rozwijają firmy oraz ich właścicieli.